+1500 до вашого успіху

У вас мало фоловерів? Ваш сайт непопулярний? Ми знаємо вихід!

Щоб вирішити  цю проблему вам треба визначити свою цільову аудиторію, на яку буде зосереджена ваша рекламна кампанія. Якщо ваша ціль — охопити більшу аудиторію, ми знаємо, що вам допоможе!

 Піраміда Маслоу — це вирішення вашої проблеми. Ви повинні змотивувати людей, дати їм ціль і задовольнити їх потреби.
b866a8cb85244d61b8c77c4740fd81dd

 

За цією теорією існує п’ять головних потреб:
  1. Потреба в самовираженні (реалізація закладених здібності).
  2. Потреба в визнанні (влада, право прийняття рішень).
  3. Соціальний статус (приналежність до групи).
  4. Безпека.     
  5. Фізіологічні потреби (їжа, сон, дім, одяг).

 Що ми можемо запропонувати?

р

По-перше — безпека. Людина повинна знати, якщо вона з вами, то вона захищена! На вашому сайті повинні бути нотаріально завірені документи про вашу компанію чи організацію, а також позитивні коментарі людей.

Що це вам дасть?

Ваш потенційний клієнт, за допомогою документації та коментарів, зможе упевнитись, що ваша компанія існує і виконує свої функції. Це забезпечить вам його довіру. Потребу в соціальному статусі ви задовольните тим, що ваш клієнт стане учасником і, можливо, партнером нашої компанії. Ви повинні позіціонувати себе як велика родина, частиною якої може стати ваш клієнт.

 

Щоб задовольнити потребу у визнанні ви можете влаштувати опитування  чи голосуванння. Наприклад, щоб дослідити привабливість зовнішніго вигляду вашого бренду або його нового формату, приведіть декілька прикладів і дайте людям можливість обрати. Людина зможе прийняти рішення і відчути себе потрібною.к

В реалізації останньої — головної потреби вам допоможе конкурс на найкращий дизайн сайту. Тобто той, хто розробить найкращий варіант, стане переможцем і отримає від компанії приз, наприклад, роботу. Так як зараз багато молоді безробітні — це ще більше «підігріє» інтерес до вашої компанії і відкриє для вас талановитих людей, які  будуть в майбутньому  працювати з вами.

Ці прості, але  діючі поради допоможуть заохотити людей та популяризувати вашу компанію на ринку серед потенційних клієнтів. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *